Szycie to Twoja pasja? Pochwal się tym przed światem i zgarnij 5% rabatu na stałe w SprzedajemyTkaniny.pl. Data dodania:

Szycie to Twoja pasja?
Pochwal się tym przed światem i zgarnij 5% rabatu na stałe w SprzedajemyTkaniny.pl.

Co trzeba zrobić?
Niewiele!
Wystarczy, że w mediach społecznościowych, oznaczysz nas na tym co udało Ci się uszyć!

Pokaż razem z nami, że szycie to pasja, która może przynosić radość.


Chcesz wiedzieć więcej? Nie ma sprawy.

 

Szyjesz ubrania, plecaki, torby a może zasłony? Właśnie stworzyłaś/stworzyłeś wspaniałą narzutę na tapczan lub czapkę z pomponem dla swoich dzieci z naszych materiałów. Pochwal się tym światu!
Zrób zdjęcie i umieść je na swoim profilu na Facebooku, Instagramie, blogu lub stronie internetowej. Następnie oznacz nas na nim (opcja oznacz zdjęcie na FB i analogiczna na Instagramie). Ponadto możesz je jeszcze otagowac #sprzedajemytkaninypl / wspomnij skąd masz materiały @sprzedajemytkaninypl. Jeśli chcesz możesz nas równiez podliknować przez hiperłącze.

Potem już tylko powiadom nas o tym, wysyłając maila na adres marketing@deltextkaniny.pl Nie zapomnij zawrzeć w nim loginu do Twojego konta w naszym sklepie i llinku do Twoich dzieł :)
W ramach podziękowania do Twojego profilu zostanie przypisany na stałe rabat w wysokości 5%.
Nie masz konta w naszym sklepie? Nic nie szkodzi - jego założenie, to tylko chwila, po której będziesz mógł/mogła cieszyć się stałą zniżką.

A co, jeśli na stronie pojawi się większy rabat?

U nas zawsze możesz kupować taniej. Jeśli na materiały będą mieć większe rabaty zawsze otrzymasz ten wyższy. Nie ma czego się obawiać.

Czy jedno zdjęcie, praca starczy?
Zasady są proste - tworzysz piękne rzeczy z naszych materiałów, mogące zainspirować innych - otrzymujesz od nas rabaty.
Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by oznaczyć nas na większej ilości prac.
Dla szczególnie aktywnych mamy specjalne rabaty niespodzianki.
Jeśli zaś Twoje projekty szczególnie przypadną nam do gustu nie wykluczamy nawet stałej współpracy opierającej się na dużych stałych zniżkach, darmowych materiałach a nawet „kieszonkowego” na drobne wydatki
.

Czy moje prace muszą być ładne?
Szycie jest dla ludzi. Szycie ma dawać radość i rodzić się z pasji tworzenia. Umieszczając zdjęcia na swoim profilu na FB, Instagramie to Ty chwalisz się swoim dziełem.
Doskonale wiemy, że nie każdy jest od razu mistrzem szycia, wiemy, że nie każdy posiada w domu profesjonalne studia fotograficzne. Nie o to chodzi.
Celem naszej akcji jest pokazanie ludziom, że szycie potrafi być trendy, że tworząc własne kreacje potrafimy wyrazić siebie, że niezależnie czy szyjemy czapkę, kurtkę, bluzę, firanki czy śpioszki dla niemowląt czerpiemy z tego przyjemność.


Niemniej jednak SprzedajemyTkaniny.pl pozostawia sobie prawo do wstrzymania rabatu w sytuacji jawnego wymuszenia lub jakości zdjęć dalece odbiegającej od obecnie przyjmowanych minimów estetycznych. W takiej jednak sytuacji nadal możesz jednak liczyć na naszą ekipę. Nasz fotograf chętnie podpowie, jak poprawić zdjęcie lub uzyskać ciekawe efekty nawet słabszym aparatem. Jeśli trzeba pomoże również z delikatną obróbką. Możesz również liczyć na rady od naszych krawcowych.

 

Stań się popularny ze SprzedajemyTkaniny.pl

Tworzysz piękne rzeczy z naszych materiałów i oznaczasz nas, tagujesz na swoich zdjęciach. Odwzajemnimy się tym samym. Pozwól nam umieścić swoje dzieła na naszym profilu na FB i Instagramie, by dzięki oznaczeniu z naszej strony dotrzeć do tysięcy ludzi i potencjalnych klientów.
 

baner promocyjny SprzedajemyTkaniny.pl