koszyk suma: 0,00 zł
pytania? zadzwoń! (+48) 797 658 352 lub napisz bok@deltextkaniny.pl   
 

Waluty/Currency EUR / PLN

Opcje przeglądania

Szukasz tkanin? Ten dział w SprzedajemyTkaniny.pl połączy Twoją pasję do szycia z naturą i ekologią.

 

Bawełna – ubiera nas od tysięcy lat

W dziale tkaniny sklepu SprzedajemyTkaniny.pl znajdziesz jedne z najbardziej znanych i klasycznych tekstyliów - tkaniny bawełniane. Materiał ten znany człowiekowi jest od wielu tysięcy lat . Bawełna „ubierała” już naszych przodków ponad 7 tysięcy lat przed naszą erą.  Bawełna to włókno roślinne wytwarzane z białej osnowy nasiona rośliny pod tą samą nazwą. Krzaczki można uprawiać na ogromnych przestrzeniach, a zbiór przetworzonych osłon nasiona sięga blisko 90%. Gdy dodamy do tego prostą uprawę otrzymamy roślinę tkacką niemal idealną, która zapewnia tkaninie bawełnianej niemalejącą popularność.

Tkanina bawełniana w naszym sklepie

W SprzedajemyTkaniny.pl znajdziesz tkaniny bawełniane posiadające w 100% włókno roślinne, jak i te z domieszką tworzysz sztucznych . Te drugie sprawiają że materiał nie tracą swoich właściwości, takich jak oddychalność i pochłanialność wilgoci, staje się bardziej elastyczny i mniej podatny na zagniecenia.
Tkaninę te znajdziesz w naszym sklepie w wersji gładkiej, jak i z nadrukiem jedno i wielokolorowym (cyfrowym)

Spódniczka z „trawy”-  tkanina bambusowa

Tkaniny bawełniane to jednak nie wszystko co możemy zaoferować. W naszej ofercie znaleźć można również nie mnie ekologiczne, antyalergiczne tkaniny bambusowe . Ta wykonana z trawy (bambus jest szybkorosnącą trawą) tkanina zapewnia nie tylko dobrą oddychalność, ale i wytrzymałość  oraz, dzięki naszym nadrukom, piękne ludowe wzory idealne na letnią sukienkę lub spódnicę.

 

Uchroń się przed wzrokiem sąsiadów z naszymi tkaninami zasłonowymi

Mówiąc o tkaninach nie można zapomnieć również o tkaninach zasłonowych. Wyłamują się one z szablonu związanego z szyciem ubrań, ale dzięki nim szybko i łatwo odświeżysz wnętrze swojego pokoju, nadasz mu nowego blasku, a przy tym doskonale rozproszymy promienie słoneczne lub zasłonisz się przed wzrokiem wścibskich sąsiadów . Wszystko w wielu wzorach i kolorach, które sprostają wymaganiom dzieli i dorosłych sprawdź tkaniny zasłonowe z nadrukiem cyfrowym .

Oryginalny prezent – wykrój torby


Wreszcie w tkaninach znajdziesz gotowe wykroje na torby z nadrukiem cyfrowym
, które stanowić będą łatwy w przygotowani i oryginalny prezent na każdą okazję. Wręcz je swoim bliskim, a kto wie, może i ich ogarnie zamiłowanie do szycia.  

 

 HURT

 MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

 CZAS I KOSZT DOSTAWY

 BLOG

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony