koszyk suma: 0,00 zł
pytania? zadzwoń! (+48) 797 658 352 lub napisz bok@deltextkaniny.pl   
 

Waluty/Currency EUR / PLN

Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Jeśli szukasz materiału naturalnego, który jest odzwierciedleniem wysokiej jakości, to tkanina bawełniana gładka oferowana przez nasz sklep będzie doskonałym rozwiązaniem.

 

Znajdziesz u nas zarówno tkaninę bawełnianą białą jak i surową

Bawełna znana od tysiącleci

Bawełna znana jest człowiekowi od wielu tysięcy lat. Znalezione materiały wykonane z puchatego włókna otaczającego nasiono bawełny, odnalezione w Meksyku datowane są na ponad 7 tysięcy lat wstecz. Ostatnie badania prowadzone między innymi na terenie Egiptu wskazują nawet na wytwory bawełniane sprzed 12 tysięcy lat. Obojętnie jednak jaką datę przyjmiemy za słuszną, nie zmienia to faktu, że bawełna zrewolucjonizowała przemysł tekstylny.

 

Właściwości tkaniny bawełnianej

Tkanina bawełniana gładka znajduje szerokie zastosowanie ze względu na szereg czynników związanych z tym włóknem. Pierwszy możemy znaleźć na polu. Bawełna to roślina, którą można hodować na dużych obszarach. Z uprawy tej, podczas zbioru nowoczesnym sprzętem uzyskujemy blisko 90% skuteczności co czyni uprawę niezwykle wydajną.
Stworzony zaś z włókien bawełny
materiał cechuje się lekkością, oddychalnością i przewiewnością. Ponadto materiał ten potrafi absorbować wilgoć wynoszącą aż 20% swojej wagi . Oznacza to, że gdy delikatnie się spocimy materiał wchłonie wilgoć, a my nie będziemy odczuwać dyskomfortu związanego z mokrym przepoconym ubraniem, gdyż woda zostanie wewnątrz włókien.

 

Zastosowanie tkaniny bawełnianej

Tkanina bawełniana gładka jest niezwykle popularna również ze względu na wiele zastosowań, nie tylko tych związanych bezpośrednio z przemysłem odzieżowym. Materiały te bardzo często wykorzystuje się również do produkcji:

  • toreb;
  • pościeli;
  • artykułów dekoracyjnych;
  • zasłon;
  • zabawek;
  • projektów vintage i wielu innych .

 

Wysoka jakość wykonania tkaniny bawełnianej od SprzedajemyTkaniny.pl

Wybierając tkaniny bawełniane gładkie ze SprzedajemyTkaniny.pl możesz mieć pewność, że otrzymasz towar najwyższej jakości. Nas eksperci sprawdzają bowiem dokładnie każdy materiał przed wysłaniem.

 

 HURT

 MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

 CZAS I KOSZT DOSTAWY

 BLOG

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony