koszyk suma: 0,00 zł
pytania? zadzwoń! (+48) 797 658 352 lub napisz bok@deltextkaniny.pl   
 

Waluty/Currency EUR / PLN

SprzedajemyTkaniny.pl na Pinterest 0
SprzedajemyTkaniny.pl na Pinterest

Od niedawna jesteśmy na Pinterest!

PINTEREST SPRZEDAJEMYTKANINY.PL

Zapraszamy do obserwowania naszych tablic, gdzie na bieżąco dodajemy i aktualizujemy całą ofertę sklepu SprzedajemyTkaniny.pl.

Pinterest to również źródło inspiracji, dlatego umieściliśmy tam również naszego bloga, który zamierzamy mocno rozwijać w najbliższym czasie, abyście mieli nieustające źródło inspiracji oraz porad dotyczących szycia i materiałów wodoodpornych.

Każdy fan szycia na pewno zna i często korzysta z Pinterest i jego nieograniczonych zasobów, dlatego i nas nie mogło tam zabraknąć :)

Czym jest Pinterest?

Pinterest to medium typowo wizualne, pełne kreatywnych inspiracji. Jego nazwa wzięła się z dwóch połączonych słów "pin" (przypiąć) i "intrest" (zaintersowania). Serwis umożliwia zbieranie materiałów wizualnych w jednym miejscu i ich tematyczne segregowanie. Na Pinterest możemy obserwować konta innych użytkowników albo tylko ich poszczególne tablice.

Jeśli chcecie wiedzieć, co nowego się u nas dzieje, jakie wzory i materiały wprowadzamy do naszej oferty, koniecznie zaobserwujcie nas na Pinterest :)

 

 

Zapraszamy :)

 

 

Komentarze do wpisu (0)

 HURT

 MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

 CZAS I KOSZT DOSTAWY

 BLOG

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony